Tekil Mesaj gösterimi
Alt 26-01-2011, 16:55   #53 (permalink)
engin.degirmenci
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: iherb.com ile ilgili yeni başlayan bir sorun üzerine

Gümrükte siparişi takılan arkadaşlar konuyu birde amerikadan gönderen firma tarafına taşımayı denedinizmi??
Ben bb.com a konuyu ilettim 148$ lık siprişim AHL kaldı fedex ile görüştüm bu konudaki tutumları bana doğru gelmedi 8 ocaktan beri 200 ün üzerinde gönderinin gümrükte terkedilmeye bırakıldığını benimde aynı şeyi yapmam gerketiğini söylediler
bende 200 adetlik adresine ulaşmamış bu gönderiler konusunda gönderici tarafına bir geri bildirim yapıp yapmadıklarını sordum cevap "kem küm"
benim derdim belli kurallar çerçevesinde bu iş olucaksa olsun olmıcaksa olmasın kara düzen gelirse gelir gelmes ise yapacak bişey yok durumu olmasın
yada yasaksa hiç gelmesin hatta gönderici firma ve kargo şirketi türkiyeden verilen siparişleri kabul etmesin ben şuan çat pat ingilizcemle amerikadaki şirkettle yazışıyorum ayrıcada bu konubaşığındaki bi arkadaşın bellirtmiş olduğu formu kendimye editleyim tc gümrük.gov bilgi edinme tarafına gönderdim
dediğim gibi ben konuyu bodybuilding.com tarafınla yazışıyorum....

ilgilenen olursa daha fazla bilgi paylaşabilirim...
engin.degirmenci isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 09:55
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design