Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-02-2011, 22:26   #8 (permalink)
felekman
Üye

Teşekkür: 3
12 Mesajda 21 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: Elimden geldiği kadar eBay ve Gümrük Deneyimlerim ve Sorularınızı Cevaplayacağım

Alıntı:
cenkcil8P´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Teşekkürler cevap için.Yazdıklarına da tamamıyla katılııyorum.Devlete sırtını dayamış memur Türkiye'de boşvermişliğin,gelişi güzel iş yapmanın,iş savsaklamının ete kemiğe bürünmüş hali resmen.
hocam gümrükçü arkadaşlar da haklı. biraz piyasadaki insanlar azıttı bu konuda. adamlar elektrikli testereden matkaptan tutun da kayak takımları, araba tamponları, motorsiklet parçaları, motor, şanzıman, araba farı, çelik jant, helikopter tekeri bile getirtenler var.

acaba burada yok diye mi getirtiyorlar_? yoksa bu bir hobi haline mi geldi_? yoksa çok daha mı ucuz? ben ptt de mercedes audi bmw parçaları görüyorum sürekli. dikiz aynası, far, tampon, spoiler, açılır tavan, şanzıman, modifiye ekipmanları vs vs

yani bunlardan gümrük alınmasın diye birşey yok. adam araba biniyor 100.000 tl lik. farı kırık gidip serviste 1000 tl ye far alacağına yada kaskosunu deldireceğine yeni far setinin 2 tanesini 500 dolara internetten alıyor. sağlı sollu. haklı mı ona siz karar verin...
felekman isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Şu Anki Saat: 03:06
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design