Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-02-2011, 22:48   #24 (permalink)
karakoc
Üye

Teşekkür: 1
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: Elimden geldiği kadar eBay ve Gümrük Deneyimlerim ve Sorularınızı Cevaplayacağım

kte açılması problem teşkil eder. çoğu gümrük muayene memurunun fotoğraf makinalarına karşı alerjisi vardır. taktılar mı takıyorlar.

bence 100-200 euroluk point shoot makinalar için hiç ama hiç risk almayın. bimeks tekno

gümrük sabır sınırlarınızı zorlayan bir devlet hizmetidir. ki 100 euroluk bir ürün için hiçbir muhafaza memuru sizin sözünüze kolay kolay bakmaz. belki geçirebilir. ki bunu bi kaç ilde iyiniyetli olarak yapan memurlar var. öğrenciyim abi ödev var dış ticaret okuyorum tez var ders var şöyle böyle kıvırsan belki olabilir.

ama siz ptt den çözebiliyorsanız ne mutlu... genelde bulunduğunuz ildeki merkez postahanelerde gümrük muayenesi yapılıyor
...[/QUOTE]

arkadaşlar daha hiç mal getirmedim yazdıklarım size bu yüzden anlamsız gelebilir şimdiden özür dilerim. Ben niğde ilinde yaşıyorum çin den alacağımız mallar ptt nin eline nereden geçiyor yada bir kargo tercihimi yapıcaz çinlilere benim malımı şu kargoya verin diyede ptt nin eline geçsin yoksa tüm bu uluslar arası mal taşımacılıgını türkiyede ptt mi yapar şimdiden teşekkürler
karakoc isimli Üye şimdilik offline konumundadır  

Şu Anki Saat: 08:37
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design