Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-02-2011, 23:34   #6 (permalink)
Çin Ticaret Destek
Üye

Teşekkür: 2
18 Mesajda 27 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: Çin'den Bilgisayar parçası getirtmek (CCTV)

Alıntı:
ttnet´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar bu foruma ilk mesajım..

Çinden CCTV için; dvr (dijital video kayıt kartı) ve kamera, lens gibi malzemeler ithal etmek istiyorum. İthal edilecek firmadan CE sertifiakası vb. gibi hangi belgeler istenecek?

Vergiler ne olur? Ne tip vergilere maruz kalır? Ve bana kaça mal olur vergileri en azından yüzdesel oranları yazarsanız sevinirim. Ayrıca bu tip ürünlerin belirli bir gtip numarası var mı? bana yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum...Saygılarımla...

dvr için link:> China Cctv Camera,Ccd Camera,Dvr,Lens,Ptz Manufacturer - Newsurway Digital Technology (Shenzhen) Co., Ltd.

Kamera için link1:> Waterproof IR Camera with 6PCS IR LEDs, IR Distance: 60m (VG-6168HR) - China Waterproof Camera,Ir Camera,Waterproof Ir Camera in Surveillance, Control & Protection

Kamera için link2:> CCTV IR Water-Resistant Camera, IP66 (VG-63688HR) - China Water-Resistant Camera,Ccd Camera,Ir Camera in Surveillance, Control & Protection

Lens için link:> China CCTV Camera, Dome camera, IR Camera, Wireless Camera, Waterproof Camera, SPORT CAMERA Manufacturer - Huashi Technology Co., Limited
Öncelikle bu sitelerden doğru firmayı bulduğunuza emin olmanızda fayda var. isterseniz size yardımcı olabilirim.
Çin Ticaret Destek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 21:57
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design