Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-02-2011, 13:21   #7 (permalink)
myce
Üye

Teşekkür: 0
1 Mesajda 1 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: Kendime Supplement Aldım Tarım Bak Numune Alır mı

Alıntı:
omnia´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
150 Avro değerinin altında kişisel ve ticari mahiyet arz etmeyen bir getirinin (içeriği kanunlarca yasaklanmış silah, uyuşturucu, ilaç vb. değilse tabi) şu an gümrüklerde bekletilmesinin hiçbir yasal dayanağı yok. Olduğunu iddia edenlerin söylediği tek şey, bir önceki mesajımda belirttiğim tebliğ. Ancak, bunu söyleyenlerin hiçbirisi o mesajımdaki soruya asla cevap veremiyorlar, veremezler de. Hodri meydan, buyursunlar cevap versinler. Kaç gündür bu soru, konuyla ilgili en çok takip edilen forum köşelerinde cevapsız kaldı. Dilekçelerime cevap verilmiyor, yetkili yerlere telefonda sorduğumda konuyla alakasız karşılıklar alıyorum. Bakın burası da adı üstünde gümrük forum, konuyu bilenler de vardır; bu soruya, burada da cevap veren yok.

Neyse, Başbakanlık BİMER aracılığı ile giden dilekçelere Gümrük Müsteşarlığının yasal cevap verme süresi bu ay sonu doluyor. Şu an bu konuyla müsteşarlıkta bir düzenleme yapılacağı duyumlarını aldım. Biraz daha bekleyelim.
merhaba ben tarımda evrak takibi yapmaktayım bu ürünlere tarımdan uygunluk yazısı almanız lazım bunun için ise bir fatura ve malın içerik sertifikası lazım tarıma gelip bana ulaşırsanız size yardımcı olurum adım mustafa
myce isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 11:57
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design