Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-03-2008, 02:36   #11 (permalink)
armador34
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: yeni mezun

Arkadaşlar öncelikle herkese slm ben bu işe başlayalı 1,5 yıl olmuştur
aynı şekilde değerli abilerim bana başka işi yapmamı söylediler ama şuda bi gerçekki insan bu bölümü seçip okuyunca başka bi alternatifi kalmıyor iş bulamadım mobilyacı oldum ilanlara baktım 7 ay sonra müşavir firma görüişmeye çağırdı bende uçarak gittim onlara benim yapamayacağım iş yok herşeyden önce işim için yapamayacağım fedakarlık yok dedim. Onlar önce tecrübesiz karnesiz ehliyetsiz olduğum için negatif hava verdiler ama müşavir fedakarliık lafımdan ve içimdeki çalışma isteğini görünce beni işe aldılar önce haydarpaşada şefimin yanında 8 ay çalıştım yapmadığım iş kalmadı çok fayda sağladığımı anlayınca ehliyetimide aldım ve ambarlıdaki şefimizin yanına geçtim ve hergün maltepeden ambarlıya gitmek zorundayım ama işimi çok seviyorum gümrük komisyonculuğu dünyanın en keyifli işi düşünsenenize önce trakyaya konteyner aktarıyoruz oraya gidip aracı içeri alıp gümrüklü malı içerde tekrar işleme tabi tutuyoruz sonra diğer ihracat ithalat vb işler operasyon işi polislikden daha adrenalin dolu
armador34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 08:07
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design