Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14-03-2011, 15:28   #1 (permalink)
classrobert
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Thumbs down Yolcu beraberindemi? Yoksa Ems ile kargo Siparişimi ?

Merhabalar öncelikle Bu denli bilgi içerikli ve aydınlatıcı bir forum hazırladığınız için içten teşekkür ederim.

benim sorum şu olacak ofisimde kullanmak üzere 10 adet DVR yani bilgisayar kamera kayıt kartı ihtiyacım var ürünü türkiyede bulamadım çünkü dahilinde kullandığım ürün bu ve ustune eklenecek sistem Tr de mevcut hiçbir ürün uyum sağlamıyor.onun için baska urun kullanma sansımda bulunmuyor.şimdi mecburen bu urune ihtiyacım var ürün arastırdım çinde satılıyor kartın ordakı satıs fıyatı 150 usd cıvarında.benım 10 adet ıhtıyacım var 1.500 usd yapıyor takrıbı Şimdi bir turlu karar veremedım acıkcası bu urunu Gidip çinden kendimmi alayım ? yanımda bavulumda getıreyım yoksa ordan satın alıp EMS,yoluyla kargoyamı vereyım bana bilgilerinize dayanarak Hangısını tercıh etmem gerektıgını vergılerın ne kadar oldugunu urunumu yanımda getırırken neler yapmam gerektıgını/yada kargo yoluyla? Çok acil bilgi verirseniz sevinirim .

classrobert isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 14:41
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design