Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-03-2008, 23:44   #6 (permalink)
imza
V.I.P ÜYE

Teşekkür: 0
11 Mesajda 19 kere teşekkür edildi
imza - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart RE: Almanyadan Türkiyeye Technologie ürünleri ihrac

Alıntı:
ati007´isimli üyeden Alıntı
Merhaba degerli arkadaslar benim ogrenmek istedigim bir konu var Almanyada kendi isimi yapmaktayim Bilgisayar elektronik ve technologie adina toptan alim satim ve tamiri dahil fakat ben Türkiyeyede elektronik mal ihrac etmek istiyorum ben bu konuyu türkiyede muhasebeci bir tanigim arkadasla görüstüm ve bana dedigi turkiyeyede bir firma kurmam gerekiyormus ama benim firma zaten Almanyada neden 2.bir firma daha kuracagim bu konudan nasil emin olabilirim arkadaslar bu konuda beni aydinlatirsaniz cok minnettar kalirim ayrica bu konuyu Almanyadaki gumruklemi yoksa hem alman hem turk gumruguylemi gorusmem daha iyi simdiden cok tesekkur ederim.

Not:ihrac edecegim mallar kisacasi örnek:Cep telefonu,Bilgisayar,Dvd Player,Monitor,dvd yazici ve okuyucu Ram.CPU,Computer mainboard

merhaba sayın üyemiz saydığınız bütün ürünlerin getirilmesinde teknik servis kurulması zorunluluğu vardır .Bunun için yapacağınız ihracatın boyutuna göre türkiyede servıs yerı beyan etmenız gereklıdır.

bazı urunlerde de ce belgesı ve ithali için gerekli kurumlardan izin almanız gerekiyor.Örneğin cep telefonu için.
imza isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 16:08
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design