Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-06-2011, 02:51   #3 (permalink)
adlina
Üye

Teşekkür: 0
1 Mesajda 1 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: lütfen yardım! 16kg. giyim eşyası gümrüğe takıldı DHL

Merhaba, öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim. sizin de belirttiğiniz gibi ücret firma tarafından düşük gösterilmiş (benim böyle bir talebim, bu konuda bilgim olmadığından dolayı, olmamıştı. onlar kendileri böyle göndermişler herhalde takılmasın diye).
Ben öncelikle ankaraya transferini talep ettim (130TL)
Ürünler ticari nitelikte (giyim ve aksesuar; aynı rünlerden birkaç adet)
Ben ürünleri Ankara'ya geldiğinde teslim alırken de bunun gibi bir miktar öderim diye düşünüyodum.. Bunun algısı vergisi devamı da var yani napıcam ben ='( sizce tahmini bir rakam olarak ne kadara teslim alınabilir bu ürünler? teslim adıktan sonra da bu iş bitmiyor sanırım? Aslında söylediğim gibi şu an para kazanmak için uygun olan tek yolum buydu ve devam etmeyi düşünüyorum ama nasıl olacak böyle.. China post (air mail) ile ürünler takılmıyormuş falan gibi şeyler okudum. fedex ve dhl'de genelde sorun yaşanıyormuş ama nladığım kadarıyla pek bir geçerliliği yok bu okuduklarımın.
Fiyatı olduğu gibi yazmalarını söylesem bir dahaki sefere? Bu kadar toplu miktarda değil de parti parti alsam? China post ile gönderilseler.. Birer gün arayla satın alsam falan ne biliyim bir yolu yok mu? Bana bununla alakalı da öneride bulunabilirseniz gerçekten çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
adlina isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 00:39
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design