Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-04-2008, 23:43   #2 (permalink)
commer
V.I.P ÜYE

Teşekkür: 0
19 Mesajda 37 kere teşekkür edildi
Standart RE: 2008 DODGE VIPER SRT/10 Coupe ithali hk.

Alıntı:
VIPER´isimli üyeden Alıntı
[size=medium]Herkese kolay gelsin,
Şahsi kullanımım için A.B.D'den, sıfır km. bir DODGE VIPER SRT/10 Coupe (2008 Model) araç ithal etmek istiyorum. Aracı, Türkiye'deki resmi ithalatçı Chrysler Jeep Ticaret A.Ş.'ne sipariş etmek istemiş olsam da Coupe versiyonunu, homologasyonu olmadığı için getiremediklerini, sadece Convertible'yi getirebildiklerini ifade ettiler. Aracı Amerika'daki Dealer'lardan sipariş edeceğim için homologasyon ve diğer ithalat formaliteleri hakkında net bir malumat edinmek istiyorum. Bu konuda beni bilgilendirecek olan üye arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.
VIPER
[/size]
Sayın VİPER

İthal etmek istediğiniz aracı Tr deki resmi ithalatçısı getiremiyorsa kendinizin veya başkalarının getirme şansının da olamayacağını düşünüyorum. Siz zaten 1.ci elden yetkili mümessilden araştırmanızı yapmışsınız ve cevabını da almışsınız.
Demekki o model araç için Tr ye çıkış izni yok aksi halde adamlar neden getirmek istemesinler olay para kazanma olayı değilmi. Üstelikde profesyonel olarak yaptıkları işleri bu iş.
commer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 10:53
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design