Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-04-2008, 18:35   #27 (permalink)
atlasgrup
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: Başmüdür vekiline Karnesizler için Başsavcılık soruşturma açtı.

Değerli arkadaşlar.Ben Gmr.Mşv.şirketi sahibi olarak İMZA arkadaşımızın söylediğine bazı yerlerde katılıyorum.Ancak sanırım yazdıklarında bana serzeniş vardı.Ben 15 senedir tüm gümrük işlemlerini yapmış birisiyim.60 kalem faturadan 11 kalem beyanname çıkartıyorum.Gtip, mevzuat, rejim ve izahname konularında uzmanım.Hatta emin olun bazı muayene memuru kardeşlerim bazen bana gtip veya mevzuat sormak için tel.den aradıklarını bilirim.Ancak ister inanın ister inanmayın benim karnem yok! Kendimi yetiştirdim.irfanycs adlı kişinin yazdığı gibi hırsız tipli, hapishane kaçkını, alkolik, müptezel bir tipim veya kişiliğimde yok.Her meslekte çürük vardır.Bizim meslektede vardır,olacaktır.Ben MANİFESTO vermeden iş yapamaz lafımın halen arkasındayım.Bu iyi birşey değil ancak bu sistemi ne ben kurdum nede başkası.Bu sistem çok öncelerden gelen bir konu.Mesela 1970 li yıllarda gümrük ve tekel bakanlığı zamanlarında bakanla ilgili olarak gazetelerde rüşvete göz yumduğu ve kaçakçılık yapanlardan PAY(komisyon) aldığı iddiaları vardı.
Anlatmak istediğim bu irfanycs isimli kişiye zamanında çekimleri yaparken bizim söylediğimiz bir söz oldu- BU ZAMANA KADAR KİM DÜZELTECEĞİM DEDİYSE SİSTEME UYDU.MADEM BU KADAR DÜRÜSTSÜN GİT AVUKAT OL- dediğimizi halen hatırlarım. Kimine göre iyi bir laf olabileceksede kimine görede çirkin bir laftır.
Son sözüm : AYRIMCILIK YAPMAYALIM.ZAMANI GELİR SİZEDE AYRIMCILIK YAPARLAR

Saygılarımla
atlasgrup isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 17:23
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design