Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-08-2011, 10:50   #1 (permalink)
oguznamal
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Hindistan'dan Takı İthalatı

merhaba arkadaşlar , 1-2 ay içerisinde Hindistan'a ticaret stajına gideceğim.oradan Türkiye'ye öncelikle takı (sonra da diğer hediyelik eşyalar) yollamayı düşünüyorum.dediğim gibi önceliğim takı olacak.bunlar kolye,bileklik,küpe vs şeklinde olacaklar.Hindistan'dan alacağım ürünleri buraya yasal yollardan nasıl yollayabilirim?çünkü orada bir şirketim yok ve alacağım ürünlerinde faturaları olmayacak.aldıgım ürünü buradaki şirkete (şirket bir yakınımın ve şahıs şirketi) yollarken nasıl faturalayacağım?çünkü ben hindistandaki bir şahıs olarak Türkiyeye ürün yollayacağım.bu mümkün mü?yoksa oradan da bir firma üzerinden mi bu işleri yapmak gerekiyor? ayrıca buradaki şirketimizin mahiyeti konusu ne olmalı? mesela tarım sanayi ltd şti şeklinde firmalar vardır ya , bizim şirketimizin uzantısı ne olmalı? bu konu gerçekten çok ciddi.buradan ve özel'den de cevap ve yardımlarınızı bekliyorum.şimdiden teşekkür ederim...

oguznamal isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 15:36
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design