Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-08-2011, 09:45   #54 (permalink)
pamapama
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: DROPSHİP SİSTEMİYLE TÜRKİYE'ye ÜRÜN SATMAK İSTİYORUM!!!

şu haberi okuyun :

KOCAELİDE DROP SHIPPING YÖNTEMİNE TAKİP -ONLINE ALIŞVERİŞ SİTESİ ARACILIĞIYLA, GÜMRÜK İŞLEMLERİNE TABİ TUTMAKSIZIN YURDA ELEKTRONİK EŞYA VE AKSESUAR SOKTUĞU İDDİA EDİLEN KİŞİ HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNULDU - SON GELİŞM

gittigidiyor ve sahibinden satış bilgilerinizi gümrüğe maliyeye veriyor. zaten vermek zorunda. ya da banka hesabından anlaşılıyormuş.

3-5 kuruş kazanacağım diye dropshipping ile vergi kaçırırsanız yarın öbürgün tepenize böyle binerler. yapmayın etmeyin arkadaşlar. halen hayal mahsülü diyorsunuz, şehir efsanesiymiş insanları korkutmak içinmiş.

Eskiden acırdım "öğrenciyim açım harçlık için yapıom abi napayım" gibi yazanlar vardı şimdi üçkağıtçılık vergi kaçırmak haksız kazanç için yazanları gördükçe üstüne şehir efsanesi bunlar bize bir şey olmaz yazanları okudukça hakikaten..

hak ediyorsunuz diyorum.

Hatta böyle bir iki alışveriş sitesi de var, gidicem ispiyonlayacağım kesilen cezanın yüzde onu ispiyonlayan insana veriliyor.

oh olsun.
mübah size.
beter olun.
vergi kaçırıp çakallığınızla övünüyordunuz ya, uyardık devam ettiniz ya, maliye uyandı gümrük uyandı yakaladığını gümletio..

Burada insanlarla dalga geçen kendini çakal sanan övünerek vergi kaçıran arkadaşlar var. Bana denk gelmeyin. Sizi ispiyonlarım. Size kesilen vergi cezasının da yüzde 10unu alırım
pamapama isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 22:17
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design