Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-08-2011, 00:47   #7 (permalink)
fiir_tina
Üye

Teşekkür: 0
3 Mesajda 5 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: işte ! beklenen GM ve GMY sınav açıldı !!!

bence over sea adlı arkadaş düzgün yazmış..1210 gün staj koymasına rağmen sınava giremiyor.girememesinin sebebide staj şartlarının hepsini sınavın açılacağı tarihten önce değilde sınavın açılacağı yıl dan bir önceki yıl yani 1 sene önce yerine getirilmesinin istenmesi.şöyle anlatayım over sea adlı arkadaşımın stajı muhtemelen 2011 in nisan yada mayıs'ı gibi bitti ama 1080 günü'nü ekim ayından 4-5 ay önce tamamlamasına rağmen bu sınava girmekten mahrum bırakılıyor.ben bu şekilde tahmin yürütüyorum over sea adlı arkadaşın yazdıklarından.aynı durum benim içinde söz konusu.eğitim şartlarına haizim binbir stres ve zorlukla stajımıda fazlasıyla yapmama rağmen sırf 2011 yılından önce 1080 gün olmadığı için 2011 in sonunda açılan sınavdan mahrum bırakılıyorum.4458 sayılı gümrük kanunu'na bu yılbaşı şartını ekleyen vatandaş kimse onu şu mübarek ramazan ayında rabbime havale ediyorum.sırf bu yüzden belkide kaç kişi 1080 günü'nü tamamlamasına rağmen bu sınava giremeyecek..
fiir_tina isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas
Gösterilen 2 sayıda üye fiir_tina adlı kullanıcıya bu mesajı için teşekkr etti:
foreign trade (15-08-2011), Hasan34 (15-08-2011)

Şu Anki Saat: 23:57
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design