Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-04-2008, 05:09   #6 (permalink)
dentaksef
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: Çin'den İthal Edilen Dental Frezeler

Çok tesekkür ederim sayın Asian. Ekte gönderdiğiniz dökümanıda inceledim. dökümanda incelediklerim şeyler muhakkak doğrudur. sizin için zaten bişey soylemiyorum çünkü siz kanun neyse onu aktarıyosunuz. ama benim getirteceğim bu ürünün (frez uçları) hiç bi şekilde ne servis bakımı ne montajı ne de başka bişeyle bi alakası yokki. mesela şöyle örnek vereyim. siz ayakkabıcıya gidiyosunuz. ayakkabıcıdan ayakkabı ipi alıyosunuz ve adamdan bunun montajının servisini istiyosunuz. belli sartlarda buna bile normal derim belki ama içinde bulunduğum sektörde getirteceğim bu ürünün ne servisi olur ne montaj hizmeti nede başka bişeyi. mal doktorun elinde kırıldımı?, yenisini verirsin, beğenmedimi?, değiştirirsin. ondada olmassa parasını iade edersin. ya gercekten beni anlayabilirseniz çok komik bi durum aslında bu. şu cümleleri yazarken bile gülmekten kırılıyorum inanın)) bildiğiniz frez ucu işte. doktor yada teknisyen bunu zaten yapacağı işe göre 5 dakikada bir değiştirir. ben frez ucunu her sattığım teknisyenin hekimin yanına bide 5 dakikada bir ucu değiştirmesi için montaj elemanımı vereyim? Devletimiz bunlardan önce ülkenin içinde dönen üretim,servis, uygun fiyat kalite,montaj fırıldaklarının peşine düşse kimse ne dışardan mal getirtme peşine düşer nede bu farazi işlerle uğraşarak vaktini boşa harcar.

Sayın Asian; tekrar belirtmek istiyorum. bunları gercekten size yada sizin nezdinizde diğer arkadaşlar için söylemiyorum. siz bildiğiniz şeyleri benimle paylaşmak istiyosunuz. gercekten çok ayrıntılı bi paylaşımda bulunmuşsunuz. inanın çok ama çok mutlu oldum ilgilendiğiniz için.ben bu ürünü gercekten numune için, yani malın kalitesini vb seyleri test etmek için almak istiyorum. eğer memnun kalırsam zaten gereken butun prosedurleri yerine getirip bi şekilde belli aralıklarla tekrar getirticem. ben bu işlerin uzmanı değilim. önceki mesajlarımda sizlerden rica ettiğim gibi şu aşamada bi gümrük müşaviri arıyorum. hiç bir şekilde beni bu tür şeylerle uğrastırmayacak ve mallarımı bi şekilde bana ulaştıracak bi gümrük müşaviriyle uygun şartlar altında anlaşmaya hazırım. Ama öncelikli olarak şu an Çin'de bağlantılarımı kurduğum bu firmadan bu örnekleri çekmem lazım. Bi şekilde bunu yapabilirsem çok iyi olacak.

Arkadaşlar gercekten cok tesekkür ederim. bilgi paylaşımlarınızın devamını can-ı gönülden destekliyorum. Benimde bilgi sahibi olduğum konularda hepinize teker teker yardımcı olabileceğimden hiç kuşkunuz olmasın.

İşlerinizde kolaylıklar, İyi çalışmalar , başarılar ...
dentaksef isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 11:12
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design