Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-09-2011, 13:07   #1 (permalink)
cindenurun
Üye

Teşekkür: 0
2 Mesajda 6 kere teşekkür edildi
Standart Çin de danışmallık Mal getirme Ürün danımanlığı

İşadamlarımıza her türlü ticari konuda profesyonel destek vermek ve Çin ticaretinizde doğabilecek riskleri minimum seviyeye indirmek için hizmet vermekteyiz.

1 – Çin’de firma araştırma hizmeti

2 – Çin’de ürün ve fiyat araştırma hizmeti

3 – Çin’deki firmalarla iletişimi sağlamak

4 - Çin'de ürün takip hizmeti

Çin'deki firmalardan almaya karar verdiğiniz ürünlerin, imalata girmesinden itibaren üretim kontrolunu,kalite kontrol ve denetimini,evrak onay takibini,isteğiniz doğrultusunda ürünlerinizin sigorta işlemlerini yaptırıyoruz.Son aşama olarak ürünlerinizi tercihiniz doğrultusunda gemi,uçak veya özel kargo şirketlerini teslim ederek,Türkiye'ye doğru problemsiz şekilde yola çıkmasına yardımcı oluyoruz.

» Fabrika Ziyareti
Numune tarafınızca onaylandığı takdirde söz konusu fabrikayı yerinde ziyaret ederek idari personel ile yapılacak görüşmelerin sürdürülmesi, üretim hattının denetlenmesi ve ihracata çıkan malların bulunduğu depoda kalite kontrol işlemlerinin yürütülmesini sağlamak.

» Ziyaret Raporu
Yapılan ziyaretten çıkan sonucu tarafınıza rapor etmek.

» Üretim Süresi ve Yükleme
Fabrikanın vermiş olduğu en kısa üretim süresini ve yükleme tarihlerini belirlemek ve tarafınıza sunmak.

» Ödeme
Tarafımıza sunulan proforma fatura ile ödemenin anlaşıldığı şekli ile yapılmasını sağlamak.

» Kalite Kontrol Formu
Siz müşterilerimizin vermiş olduğu eksiksiz ve net bilgiler doğrultusunda kalite kontrol formu oluşturmak. Söz konusu form ile ara kontrol ve son kontrolleri yapmak.

» Ara Kontrol
Ödemeyi alan fabrika ile ara kontrollerin yapılacağı tarihleri belirlemek ve yapmak.

» Son Kontrol
Üretimi bitmiş olan malın şirketimiz tarafından siz müşterilerimizin vermiş olduğu bilgiler doğrultusunda hazırlamış olduğumuz kalite kontrol formunu dikkate alarak son kontrolü yapmak. Yüklemeden önce söz konusu kontrol formunu tarafınıza onaylatmak,malın uygun şartlarda yüklenmesine nezaret etmek.

» Yükleme
Exwork, Fob. yüklemelerde hızlı ve uygun fiyatlara gemi firmaları ile buluşmanızı sağlamak.

» Gümrükleme
Yüklemesi yapılan ürünün varış noktasına ulaştıktan sonra gümrükleme işlemlerinin yapılmasını sağlamak.

» Bilgi Akışı
Yukarıda bahsettiğimiz tüm bilgi akışını Türkçe olarak zamanında ve eksiksiz olarak tarafınıza sunmak.
cindenurun isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 05:52
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design