Tekil Mesaj gösterimi
Alt 23-01-2007, 22:42   #3 (permalink)
ilker
Üye

Teşekkür: 0
1 Mesajda 1 kere teşekkür edildi
Standart RE: yeni mezun

bende konuya cevap yazamandan edemedim.10 yıldır çeşitli gümrük müşavirleriinin yanında eğreti olarak çalıştım.eğreti diyorum çünkü liseyi bitirip de bu işe başladığım zaman 18 yaşımdaydım ve hiç bir şey bilmiyordum.aradan 10 yıl geçti ben açıköğretim fakültesi 3.sınıfa geçtim.ve bu gün de haydarpaşa gümrüğü ne gittiğimde kapıda bana verilen değer köpeğe verilenden farksızdı.Karar verdim arkadaş bu günden itibaren çalıştığım şirketle ilişiğimi kestim.allah bi mani vermesse bu mesleği bırakacam.gerçi kimsenin çok da umrunda olmas ama olsun ben artık çekemeyeceğim.büyük paralarla büyük işler yapmıyorsanız hiç bir kıymetiniz ve itibarınız olmayacak.bundan 30 sene sonra da gittiğimde aynı şeyle karşılaşacağğım.arkadaş sanki bana müşavir veya yardımcı karne sahibi olma şansını vermişlerde ben alamamışım gibi davranmaları zoruma giden.bu gün bakın bakalım kaç tane müşavir veya yardımcısı ünv.mezunu.benim onlardan eksiğim dünyaya geç gelmiş olmam mı?yazık valla benim gibi kaç tane insanın ekmeğine mani oluyorlar.benim söleyeceklerim de bunlardır.hanım efendiyede haddim olmayarak bi tavsiyede bulunmak isterim.aklınız varsa bu meslekden uzak durun.madem ünv.bitirdiniz yol yakınken gelin vazgeçin.TEŞEKKÜRLER
ilker isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 07:52
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design