Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-10-2011, 23:50   #75 (permalink)
irfanycs
Üye

Teşekkür: 0
1 Mesajda 1 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: Başmüdür vekiline Karnesizler için Başsavcılık soruşturma açtı.

Konu ile ilgili yazılarda genel olarak hakkı gasp edilenlerin karamsar olduğu,uğradıkları haksızlığa karşı yapabilecekleri birşey olmadığı, buna karşı koymanın imkansız olduğu kanaati var.Ancak son zamanlarda yaşanan olaylardan birşeylerin değişmekte olduğunu görmek gerekir.Bir zamanlar Müşavir Yardımcısını makamına kabul etmeyen Başmüdür hapis cezası aldı.Ondan ders almayan Lütfi EKİNCİ ve Hayrettin EKER ,diğer memurlar ihbarım üzerine şuan Rüşvet,Kaçakçılık,Suç örgütü kurmak suçlarından hapisteler.Yine Hayrettin eker hakkında karnesiz,korsan çalışanlara göz yumduğu,kanunu uygulamadığı gerekçesiyle suç duyurum üzerine Bakırköy 9 Sulh Ceza Mahkemesinde dava açıldı ( 2011 /1604 esas ).Ben tek başıma Rüşvet ,Kaçak çalışma düzenine meydan okuyorum.Bu neticeyi elde ettim. ve halen mücadeleme devam ediyorum. Ancak diğer 3500 yardımcı karneli hiçbirşey yapmayıp hakkının gasp edilişine rıza gösteriyor.Bu konuda Hz. Ali Halifenin bir sözü vardır. Kimse üzerine alınmasın '' Hakkınızı arayınız,zira hakkını aramayanlar şereflerini de kaybederler '' .
irfanycs isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 21:44
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design