Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-11-2011, 12:00   #2 (permalink)
hasan2so4
Üye

Teşekkür: 0
1 Mesajda 1 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: kağıt ithalatı

Öncelikle sizi uyarmak istiyorum. Bazı ülkelerden yapacağınız kağıt siparişlerinizde çok dikkatli olmanız gerekiyor. Özellikle A3 ve A4 kağıdı siparişlerinde bu sıkıntı sürekli yaşanmaktadır. Ucuza bulduğunuzu sandığınız kağıtlar ya hatalı üretimli kağıtlardır yada dolandırıcı firma ile karşı karşıyasınızdır. Ben internetteki bir siteden bulduğum bir firmadan A4 kağıdı siparişim oldu, maalesef önden bir kısmını peşin olarak talep ettiler, gözetim firması ile anlaşmama rağmen firmalara ulaşamadım ve verdiğim peşinatın yerinde şu an yeller esiyor. İki-üç aydır mahkemelerde uğraşıyorum, halen bir sonuç alabilmiş değilim. Ve şu an anladığım kadarı ile kaliteli bir A4 kağıdının 2,13USD’nin altında üretimi yapılamıyor. Maalesef bunu çok geç anlamış bulunuyorum. Alibaba gibi sitelerden alışveriş yaparken çok dikkatli olmanız gerekiyor. Benim gibi böyle bir tuzağa düşme ihtimalinizi de göz önünde bulundurmalısınız.
hasan2so4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas
Bu kullanıcı hasan2so4 adlı kullanıcıya bu mesajı için teşekkür etti:
FOREVER7975 (07-11-2011)

Şu Anki Saat: 07:23
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design