Tekil Mesaj gösterimi
Alt 06-11-2011, 08:14   #3 (permalink)
by_berkan
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: Amerikaya Hediyelik Esya Ihracati !!!

Alıntı:
sinanuags´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
yapılacak olan resmi ve ticari iş için tabiki izin alacaksınız
yalnız bahsettiğiniz rakamlar ticaret için küçük tutarlar , tabi takdir sizin
lojistik ile ilgili sorunuz için ya gemi yolu ile gönderirsiniz yada uçakla gönderirsiniz.

gemi ile gönderirseniz süre 1 ayı geçer , uçakla hemen gider fiyatlarda bu oranda değişir tabiki ,

tam olarak ne yapmak istediğinizi anlamadğım için bu kadar cevap veriyorum .
Oncelikle bilgilendirme icin cok tesekkur ederim. Soyle kisaca ozetleyeyim, kuzenimin tekstil fabrikasi var,nevresim falanda uretiyorlar,dogal olarak ucuza mâl ediyorlar. Evet belki ticaret olarak kucuk rakamlardan bahsediyorum ama acikcasi oyle cok bi beklentim yok,3-5 bisey kazandirsin yeter gozuyle bakiyorum.O yuzden ilk basta az tutarli getirip burda satabilicem mi satamicam mi emin olmak istiyorum.Sonrasinda talebe gore bakicam artik.Bu arada hediyelik sedef sandiklar var ufak,o tip seylerde getirmek istiyorum.Sorun degil eger,gemiyle gelince daha ucuz oluyosa gemiyle gelsin zaman acisindan bi sikintim yok acikcasi.Birde sunu sormak istiyorum,gerekli izinler icin ne gibi seyler lazim,yani calisma izni,yada vatandaslik,yada ticari vize gibi,bu konuda bilginiz varsa ve paylasirsaniz cok memnun olurum.Ikincisi gemiyle getirticek olursam,en az su kadar mal gondermeniz lazim gibi bir limit varmi bunu merak ediyorum.Tekrar cok tesekkurler,bu arada tum forum uye ve ziyaretcilerinin kurban bayramini tebrik ederim...
Saygilar,selamlar.
Berkan
by_berkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 09:02
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design