Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-11-2011, 17:30   #1 (permalink)
necipaluc
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Bağlayıcı tarife bilgisini esas alabilirmiyiz?

Herkese merhaba,

Google android TV box(Design and manufacture) - Detailed info for Google android TV box(Design and manufacture),google android tv box,Google android TV box(Design and manufacture),GP03 on Alibaba.com
Yukarıda bulunun cihazının ithalatını yapmayı planlıyorum, aynı cihazın bir benzerinini vodafone getirmiş tek fark vodafone cihazı 3G ile internete bağlanıyor benim ithal etmek istediğim cihaz wirless veya ethernet bir modem vasıtasıyla internete bağlanıyor.

Bağlayıcı tarife bilgisinde :Cihaz için gözüken GTİP Kodu:8517.62.00.10.00 olarak belirtilmiş ve açıklama bölümünde :VODAFONE MARKA VF WI WEBBOX 2G GSM/GPRS/EDGE VASITASIYLA İNTERNETTEN ALDIĞI GÖRÜNTÜ SES VE DİĞER BİLGİLERİ KOMPOZİT VİDEO BİLGİSİNE DÖNÜŞTÜREREK BİR TELEVİZYON ÜZERİNDEN KULLANICIYA GÖSTERMEYİ SAĞLAYAN CİHAZ

olarak gözüküyor.

Sorularım : 1 -) ben linkini verdiğim cihazı 8517.62.00.90.00 Gtip koduyla ithal edebilirmiyim/ gümrük vergisi muaf
2-) CE Garanti belgesi vs. belgelerden hangilerini hazırlamam gerekir.(set top boxes olarak garanti belgesi alsam uygun olurmu gerekli servis sayısı 1 olarak gözüküyor)
3-)%18 KDV dışında başka fon veya vergiye tabi olurmu (cihazın içinde IR uzaktan kumanda var bunun ötvsi varmış bunu satıcının faturada ayrıca belirtmesimi gerekir)

cevaplarınız için şimdiden teşekkürler
necipaluc isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 14:15
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design