Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-12-2011, 01:39   #1 (permalink)
eren_kiev
Üye

Teşekkür: 0
1 Mesajda 3 kere teşekkür edildi.
Thumbs up Ukrayna'dan Ceviz İthalatı-Satış

Öncelikle herkese merhaba, yaklaşık 4 yıldır Kiev de yaşıyorum ve çok iyi rusca konuşabiliyorum.. Burada iş hayatına atılmak istiyorum. Türkiye den çok fazla ceviz talebi geldiğini bildiğim için bu sektörde kendime tecrübe edinmek istiyorum.. Biraz araştırma yaptım ve bu işi yapabileceğimi düşünüyorum.. Şu anda 400 ton civarı satabileceğim ceviz var. İlgilenen olursa detaylı bir şekilde konuşabiliriz..

Ben, allem kallemli işi sevmem ciddi alıcılar çıkarsa buyrun misafirim olun Kiev de hem alacağınız malı görün hemde buraları görmüş olun. Yok sana güveniyoruz gönder derseniz de başım gözüm üstüne..

Bir diğer konu ise bu işi daha önce hiç yapmadım. Biraz araştırdım ama tam olarakta ne yapmam gerektiği konusunda çok bilgim yok. Daha önce Ukrayna'dan yada başka bir ülkeden bu işi yapmış olanlar rica etsem biraz bilgi verebilirler mi acaba hangi konularda dikkat etmem gerektiğine ?

Fiyat Konusunda ise açık konuşmak istiyorum benim burdaki satıcıdan aldığım fiyat 2.5 $ 1 $ kg başı kendi avantamı koyuyorum alacağınız miktara göre benim kar payım ve satıcının verdiği fiyat düşecektir...

Bana gelince

Adım Eren-Konya/Akşehir'liyim. Kiev'de öğrenciyim .İlgilenenler ve cevap yazanlar için şimdiden çok teşekkür ediyorum..
eren_kiev isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas
Gösterilen 3 sayıda üye eren_kiev adlı kullanıcıya bu mesajı için teşekkr etti:
İmparator (09-05-2012)

Şu Anki Saat: 04:34
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design