Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-04-2012, 00:48   #1 (permalink)
SerdaL
Üye

Teşekkür: 0
2 Mesajda 2 kere teşekkür edildi
Thumbs down Neden Bu Bölümleri Okuyanlar İş Bulamıyor ? Yetiştirilmekte mi Suç

2011 Dış Ticaret Mezunuyum ayrıca fakülte tamamlıyorum 3.sınıftayım ama iş imkanımız yok.Tamam Dış Tİcareti Okurken Hep Teorik Bilgiler Alıyorsunuz.Staj Yapacağınız Zaman Ya Fotokopi Çekiyorsunuz Ya Çay Getiriyorsunuz.Büyük Şehirlerde Olursaniz Bi ihtimal Operasyon İşleri İçerisinde Oluyorsunuz...

Ama Demem O ki,Ben Okulumu Bitirdim ve Gümrük ve Gümrükleme Üzerinde Kendimi Geliştirmek Tuttuğumu Koparmak ve Kariyer Yapmak İstiyorum.Başvuru Yaptığımız Zaman ise Tecrübe Deniliyor.Yahu İş için Başvuru Yapıyoruz Almıyorsunuz Tecrübe Kazanamıyoruz sonucunda Tecrübe İstiyorsunuz.Bütün Müşavirlikler Böyle mi Yapacak Bizlere? Neden Kendini Geliştirmek İsteyen İnsanlara Fırsat Verilmiyor? Evrim Programı Biliyor musun? Diyorlar.İyide Görmedik ki Öğretilmedi ki.Ben Milyar Maaş İstemiyorum ki sadece İşi Öğrenmek Dört Dörtlük İşi Tamamlamak İstiyorum Çünkü Huyum Budur.Dört Dörtlük Yapmadan Bir İşi Teslim Etmem.Karşımdaki Sorumlu Olduğum Kişiyi Tatmin Edecek Seviyeye Çıkarmadan Bırakmam İşi.Okuduğum Üniversitede Başarım Ve Azmimden Dolayı 2 Yıl Çalıştım.ALdığım para 200 Lira.Ve ben Para da Değildim,O Sırada Kaptığım iş Birikimimdi.(Kısmi eleman,Bilişim Üzerine) Ama İş Bulamıyoruz.İşi Kapar ve On Numara Yaptıktan Sonra,Yani Bilir Seviyesine Geldiğimi Anladığım Zaman,Hakkımdır İyi Maaş İstemek.
SerdaL isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas
Bu kullanıcı SerdaL adlı kullanıcıya bu mesajı için teşekkür etti:

Şu Anki Saat: 06:58
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design