Tekil Mesaj gösterimi
Alt 19-04-2012, 18:13   #6 (permalink)
zuuzz
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: Ne para ne yol ne yemek.Sadece yetiştirilmek istiyoruz !!!!

arkadaşlar umudunuzu kaybetmeyin iş aramaya devam edin bende başlarda aynı sıkıntıyı yaşadım bir sürü firmayla görüştüm cv gönderdim telefon ettim mail attım tanıdıklara sordum soruşturdum elimden gelen herşeyi yaptım sonuç hüsrandı hepsinden de aynı cevabı aldım kaç yıl çalıştın? evrim programını biliyor musun? vs.

yapılması gereken;
- öncelikle evrim programını çözmek gerek kesinlikle.
staj yapıyorsanız firmanızın kullandığı programı(evrim,mavi vb.) didik didik edin karıştırın kurcalayın öğrenmeye çalışın zaten beyanname yazarak kendi kendinize karıştırarak birçok şeyi kavrayabiliyorsunuz tabi sizi eğiten size öğreten birine denk gelmeniz çok yararlı olacaktır.
staj yapmıyorum yaptım öğrenemedim bu programı nasıl öğrenicem ben diyorsanız evrimin sitesine bir bakının derim eğitim kursları düzenleniyor belli bir ücret karşılığında tabi. kursun sonundada sertifika veriliyor.

- sonrasında ingilizce eğitimi alabilir kendinize artı puan katabilirsiniz.

bu ikisini halledince zaten iş bulma süreciniz kolaylaşacaktır özellikle evrimi bilmek çok önemli firmalar hep tecrübeli elemanlar istediği için bilmeyen yeni mezunları işe almaktan kaçınıyorlar işi öğretip zaman kaybetmek istemiyorlar ama karşınıza iyi insanlar size yardımcı olabilecek kişiler mutlaka çıkacaktır.

ben şuanda 6 aydır gümrük müşavirliğinde çalışıyorum. size tavsiyem İstanbul Gümrük Müşavirleri Derneği - IGMD'nin sitesinde insan kaynakları bölümünü takip edin orda hem eleman arayan firmalara bakabilir hemde cv nizi bırakabilirsiniz.
zuuzz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 10:54
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design