Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-06-2012, 18:36   #7 (permalink)
malitu
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: Bahçe Mobilyası İthalatı

Merhabalar Emre Bey,

getirmek istediğiniz ürünlerle ilgili olarak hizmetlerimizle size yardımcı olmak isteriz. Lütfen bize ilgili ürünlerin detaylarını email ile gönderin. email adresimiz; info@gencotr.com

Saygılarımla.

Ali TUNCDAMAR

Alıntı:
emrehancerli´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba halihazırda mobilya ithalatı yapıyorum fakat konteynır içerisinde çok fazla parça oluyor ve bütün hs code ları yazamıyoruz.Genelde Çinden aldığım ürünlerin maliyeti kapıya teslim %75 oluyor.İndirdiğim limanda gümrükleme işlemi yapamıyorum ankara geliyor ve burada gümrüğe tabi tutuluyor.Hangi gümrükten ve nasıl getirirsem maliyetleri aşağı çekebilirim.Mesela bir üründe ray var diye damping uygulanıyor.Masa rayı mesela masanın açılıp kapanmasını sağlayan bir mekanizma fakat sürekli damping ödüyorum.Gümrükçüm bu konuda yardımcı olmuyor.Açıkçası üzülüp başka arayışlar içerisine giriyorum fakat diğer konuştuğum gürükçüler de net bir bilgi vermiyor.Ekte ki resme kıp nasıl daha az maliyetle getirebileceğimi tavsiyelerinizi bekliyorumEklenti 240

Eklenti 241
malitu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 11:18
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design