Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 07-09-2012, 15:12   #1 (permalink)
Çin Ticaret Destek
Üye

Teşekkür: 2
19 Mesajda 28 kere teşekkür edildi
Exclamation Çinli satıcılarla sorun yaşayan parasını kaptıranlar!! CnDestek sorunuzu çözmeye hazır

Çinli satıcılarla sorun yaşayan , para transferi ve ödemeyi yaptığı halde malını alamayan.Dolandırıcı bir Çinli yüzünden umudunu ve parasını kaybedenler ..
Firma yada şahıs tarafından size gönderilen
  1. Proforma fatura
  2. Sözleşme
  3. Firma bilgileri
  4. Şahıs yada firmaya ait cep telefonu numarası
  5. Ödeme yaptığınız banka dekontu,WesternUnion yada diğer ödeme ile ilgili belge
  6. Konuyla ilgili durumu net ve samimi olarak açıklayıcı word ile yazılmış döküman.
Bunları cndestek@gmail.com adresine göndermeniz yeterli , size en kısa zamanda dönüş yapacağımızdan emin olabilirsiniz.
Sizler iyi niyetler yola çıkıp mağdur olanlar kervanından ayrılmak, hakkınızı arayıp dolandırıcıya paranızı yedirmeyenlerden olmak istiyorsanız biz hazırız.

tag: çin,çinde dolandırıcılık,çinli dolandırıcıya para kaptırdım,çinle sorun,çinli satıcıyla sorun yaşıyorum,çinle sorunum var,çinli satıcıya para gönderdim malımı göndermedi,çinli satıcı dolandırdı,çinli dolandırıcı,çiliden kazık yedim,çinli paramı yedi,çinli üçkağıtçı,çinli şerefsiz paramı yedi,çinli firma malımı göndermiyor,çinli firma dolandırdı,çinli firma beni,çinli satıcı beni,çin
Çin Ticaret Destek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas
Bu kullanıcı Çin Ticaret Destek adlı kullanıcıya bu mesajı için teşekkür etti:
kalegsm1 (08-05-2017)

Şu Anki Saat: 10:13
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design