Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-01-2013, 10:59   #6 (permalink)
muratemiral
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: MicroSD_Hafıza Kartı

herkeze öncelikle merhabalar forumu uzun süredir takip ediyorum faydalı bir platfor
komuma gelince

hakmemu arkadaşımızın yazdığı yazı için öncelikle teşekkür ediyorum . sonrada talihsizliği için geçmiş olsun .

uzun zamandır bu çinden bilgisayar parçası yada elektronik ürünlerin italatı ile ilgili araştırıyorum .
eğer çinde değilseniz ve bir aracı ile bu işi yapıyorsanız
arkadaşın dediği gibi kesinlikle türkçe ve ingilizce hediyedir notunu geçin hatta mümkünse ürünleri janjanlı hediye paketleri olur onlara koydurun .
ve kesinlikle dhl gibi özel kargoları kullanmayın postayı seçin tokyo yada honkong post gibi postane ile gelsin geç gelsin temiz gelsin .
şimdi aracıya gelelim uzun zamandır araştırıyorum bende bir sağlam orada yaşayan biri olursa tadından yenmez
ama sağlam ingilizcem olmasına rağmen oradaki çinliler emin olun bizim bildiğimizin yarısını bilmiyorlar size anlamış gözüküp halbuki anlamıyorlar

şimdi gelelim benim isteğime konuyu açan arkadaş getirtebileceğini yazmış eğer bu konuda bir elinde neler var nekadara getirebilirsin görüşmek isterim .
mesajlarınızı bekliyorum

deneyimlerimizi ve düşüncelerimizi paylaşırsak sonuca daha iyi ulaşırız beyler .
herkeze şimdiden bol ticaretler ama güven olsun gerisi zaten olur
muratemiral isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 21:00
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design