Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10-01-2013, 20:42   #9 (permalink)
Çin Ticaret Destek
Üye

Teşekkür: 2
18 Mesajda 27 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: MicroSD_Hafıza Kartı

Üstadım, elbette legal olmayan bir iş olmayacak . Şimdi bu dediğiniz ürünlerin hepsinde hile yapmak çok kolay ve bu nedenlede size dehşet ucuz fiyatlar verdiklerini tahmin edebiliyorum. Upgrade yapılan yani bu ürünlerin imalinde kullanılan Nand Flash chiplerin biosuna yazılımla müdahele ederek istediğiniz kapasitede GÖRÜNÜR hale getirebilinen ürünlerdir bunlar . 32 gb diye aldığınız bir ürünü 128mb lık bir chipten yapmak inanın çok kolay. Hileyi bilmek hileyi yapmak için değil sadece hilenin nerde olduğunu bilip yanlış ürün almamak içindir. Bu şekilde elinde mal patlayan sayısız kişi biliyorum, sonuç olarak çok iyi biliyorum ki %100 orjinal kapasiteli bir ürünün Çin fiyatı asla iç piyasadan çok ucuza mal olmuyor ve yine bu nedenledir ki USB flash bellek ve Micro SD kart işine artık girmiyorum. Zamanında birileri benim tarafımdan alınıp kusurlu ürün çıktığı için değil , sadece alıcıların istediği ve Çinli satıcıların verdiği seviyedeki fiyata sahip ürünlerin hepsinin sahte kapasiteli olmasından dolayıdır. Başka ürünler düşünürseniz Çinlinin hilesini nerden yapacağını ayrıntılı olarak size yazar , yine yardımcı olmaya çalışırım.

Alıntı:
muratemiral´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
şimdi yok hediye paketi yazdırmak yada 200 dolar sınırını ile düşünmeden
benim bulunduğum bölgede pazarlayabileceğim elektronik ürün
sizde hafıza kartı ve usb bellek - alalım ama bunu gümrükde vergisini ödeyerek yapalım
yada gerek yok ben bunu her türlü yollarım diyorsanız o başka bana marka ve model belirtip
orn: micro marka : 2- 4-8 gb sd mini kart + 4 - 8 - 16 - 32 gb usb bellek ( kingston - toshiba )
bu tarz ve daha diğerler biz başta bunlarla başlayalım gerisi gelir siz bana nasıl gönderebilirsiniz onu belirtin
benim şirket kurmak ticaet ve sanayi odasına kayıt gibi sorunum yok gerekirse bunu legal de yapabiliriz ama gerek yok diyorsan onu özel konuşalım.
ama kesinlinkle ben bu ticareti yapmak istiyorum.
Çin Ticaret Destek isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 21:42
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design