Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-02-2013, 06:30   #62 (permalink)
idill
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Thumbs up Cevap: DROPSHİP SİSTEMİYLE TÜRKİYE'ye ÜRÜN SATMAK İSTİYORUM!!!

Yıllardır yurtiçi, yurtdışı bir sürü dropship firmasıyla çalıştım. Yurtdışı işi sıkıntılı biraz. Çok iyi İngilizceniz olsa bile bir sorun yaşadığınızda derdinizi tam ifade edemiyorsunuz. 2 yıldır Dropship Türkiye şirketiyle çalışıyorum. Hem birkaç tane mağazam var hem de gittigidiyor ve sanal pazar entegrasyon paketlerim var. Ben sadece mesajlarımı düzenli takip ediyorum, müşteri sorularını cevaplayıp günde yarım saat falan ayırarak xml güncellemelerimi yapıyorum. Sipariş gelince hem bana hemde şirkete gidiyor. Onlar kargoyu yolluyor tahsilatı yapıyor. Benim kâr oranım tutarını hesabıma yatırıyorlar. Dropship işine ek gelir olsun diye başlamıştım ama bazı aylar maaşımdan bile yüksek satışım oluyor. Bu işe evden kazanç niyetiyle başlayanlar çok daha iyi kazanıyor. Mağazalarının tanıtımını SEOsunu falanda yapıyorlar. 50000 çeşit ürün var hiç değmez yurdışıyla uğraşmaya bence.

Dropship yapmayı düşünen arkadaşlar mutlaka yurtiçini düşünün.Yurtdışında ürünlerin daha ucuz olduğu doğru ama o kadar çok terslik çıkıyor ki o fazla kazanıcam dediğiniz rakamı mutlaka bir yanlış anlaşılma sonucu ya kargodan ya gümrükten kaybediyorsunuz.
idill isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 06:41
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design