Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11-02-2013, 13:42   #2 (permalink)
suijuris
Üye

Teşekkür: 1
1 Mesajda 1 kere teşekkür edildi
suijuris - MSN üzeri Mesaj gönder
Wink Cevap: almanya plakali arac motorunu türkiyeke arac motruyla degistirebilirmiyim

Alıntı:
osmankirmit58´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
slm arkadaslar
burdan cevap almak biraz zor gibi bundan bir sene önce yazdigim konuya hala cevap gelmedi acaba nerde yanlis yapiyorum bilmyorum
yinede sorunum su.
türkiyede arabam var eski vw t3 ve almanyadanda ayni aracla izine geldim bunlarin motorunu degistirebilirmiyim 1,6 motor degisicem motor 1,9 td yani burdaki aracimi
iyi yapmak istiyorum.herhangi bir islemi varmi motor icin.
bilen birisi varsa cok memnun olurum yardimci olursaniz
slmlar
Almanyadan getirdiğin araç ülkeye geçici olarak girmiş olup, emekli iseniz 1 yıl değilseniz 6 ay içerisinde girişine uygun bir şekilde yurtdışına çıkarmanız gerekmektedir.
araç üzerinde herhengi bir değişiklik yapmanız sizi zor duruma sokacak 5607 kaçakçılığın men ve takibine dair kanuna muhalefetten başınız ağrıyacaktır

bence kendinizi sıkıntıya sokup başınızı ağrıtmaktansa Türkiye den yeni bir araç alın kaldı ki değiştirmeye falan kalkarsanız alacağınız yeni araçtan daha da fazlasını yanında hapis cezası eşantiyonuyla kat be kat ödersiniz aman dikkat derim...
suijuris isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 03:48
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design