Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-03-2013, 09:37   #8 (permalink)
ketin
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: YURT DIŞINDAN ELEKTRONİK EŞYA İTHALATI YARDIM EDİN

Alıntı:
mehmetsancak´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
merhaba kardeşim bende senin düşündügün gibi dusunuyorum foto makınesı porfesyonel olan ,pc parcaları ,ve dıger elektronık esya ,bı kac buyuk dukkan ıle anlasma bıle yaptım sıparıs aldım ve 10 15 gun ıcınde belırlı bır sermaye bulup vıze basvurusunda bulunacam ,bılgı alısverısınde bulunmak ıstersen yada konusup beraber bı adım atmak ıstersen msjını beklıyorum ,,sonucta tek olmayacak bı iş..saygılarımla 0543 203 13 70
Merhaba, size bir önerim var uzun zamandır çin halk cumhuriyetinde yaşıyorum ama iyi bir araştırma yapmadan gelip ürün balmanız akıllıca lmaz, şu anda retail veya toptan pcfiyatları anakart ekran kartı vs çinde sadece montajı yapıldığından fiyat olarak türkiyeden pahal, üretici bazında kontak kurarsanız zaten minimum ekran kartı siparişi 500 adet. Uzun zaman Türkiye de ki büyük firmalara danışmanlık yaptım en büyüğü de Çözüm Elektronik ti onlarda elektronik ürünlerin birçok ayağından çekildi (refurbished ürünler yüzünden) sadece PSU ve Kasa ve fan alımları mevcut. İletişime geçerseniz size yardımcı olabilirim aklınızda ki ürünler nedir ?
ketin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 07:55
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design