Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-05-2013, 15:19   #3 (permalink)
irregular86
Üye

Teşekkür: 0
1 Mesajda 1 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: ÇİN'DE ÜRÜN ARAŞTIRMASI-ÜRETİLMESİ-SEVKİYATI-MARKANIZ ADINA ÜRETİM HİZMET ve DANIŞMANLIĞI

Görüşlerinize kesinlikle katılıyorum.Ek olarak birkaç noktaya temas etmek istiyorum.

-CIF almış olduğunuz ürünlerin türk gümrüğündeki lokal masraflarına mutlaka dikkat edin.1 konteyner için 1000-1200 usd lokal ödemek durumunda kalabilirsiniz.Buradaki en önemli konu size ucuz bir fiyat gelince hemen atlamayın.Çinliler linerdan navlun+lokal olarak paket teklif alıyorlar.Örneğin toplam 2000 usd navlun 1700 usd olması gerekirken 750-800 usd gibi bir tutarını ödüyor, kalanı da lokal olarak ithalatçıdan türkiyede teslim al diyor.Mecburen ödüyorsunuz dikkat edin.

-Siteleri inceleyerek biryere varamazsınız, mutlakal çinde düzenlenen talep gören fuarlara katılın.Yüzyüze görüşün.Yüzyüze konuşurken çinliler hakkında çok net şeylere ulaşabilirsiniz.Millet olarak kendilerini gizleyemiyorlar.

Bunlar çok küçük şeyler, ayrıntılarla ilgili bilgi sahibi olmak isteyenlerin sorularını alabilirim.

kolay Gelsin
irregular86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas
Bu kullanıcı irregular86 adlı kullanıcıya bu mesajı için teşekkür etti:
Çin Ticaret Destek (04-05-2013)

Şu Anki Saat: 20:57
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design