Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-05-2013, 00:54   #1 (permalink)
mkultur
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Çinden Dijital baskı makinesi

Öncelikle Admin arkadaşlara ve site kurucusuna çok teşekkür etmek istiyorum hiçbir yerde paylaşılmayan birsürü bilgi paylaşılmış türkiyede zor görülen bir durum bu konumuza gelicek olursak Çinden bir projemiz için dijital baskı makinesi getirtmek istiyoruz bağlantıların tamamını sağladık makine ve gerekli ekipmanlar herşey hazır fiyatları belirlendi. Tek bilgimiz olmayan konu gümrük konuları. detayları aşağıda veriyorum bilgili arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Dijital baskı makinesi (tekstil-metal-plastik-seramik vs. gibi yüzeylere baskı yapmakta)

Makineye örnek link : large format apparel printing machine,t shirt printer CE-in Digital Printer from Industry & Business on Aliexpress.com

Alacağım Malzemeler:

A3 8 color printer 1set ?
R.I.P white ink software ? 1 pcs
t-shirt frame ? 1pcs
textile ink ? 1L*8=8L
textile white ink 1 L
fixing reagent 1L ? ?
pre coating for blacks ? 1L
cleaning reagent for printhead ? 5 bottles ? FREE
CISS ink tank ? 1 pcs ? FREE

Bu malzemeleri alacağız makine ve kargo (uçak) (UPS) 5200 $ Makineve malzemeler - 600 $ Kargo = 5800 $ Toplamda

Makineyi kendi firamamız üzerinden isteyeceğiz nasıl bir yol izlemeliyiz kabaca tarif ederseniz ve gümrükte ne gibi ücretlerle karşılarız konu hakkında bilgili arkadaşların yardımlarını bekliyorum şimdiden çok teşekkürler. iyi günler.

En çok kafamı kurcalayan konu TSE belgesi yüzünden makine gümrekte kalıyor ve iade gidebiliyormuş bunuda aydınlatırsanız sevinirim.
mkultur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 15:08
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design