Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-05-2013, 11:10   #6 (permalink)
cabiliyet
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: Çinden Dijital baskı makinesi

selamlar size özel mesaj ile belirttiğim gibi
DHL ile gelse bile adrese teslim diye bir kavram yoktur
ancak DHL bu ürünün gümrükleme işlemini yaparsa adrese teslim yapar
ürün gelir uçakla gümrük sahasına teslim edilir
şehrinizi bilmiyorum İstanbul diye düşünürsek ambarlı(kumport)'a iner
bu arada sırf kargo parası değildir belki üretici şunu yapabilir
,Bu ürünün Çinde bazı çıkış vergileri vardır atıyorum Ningbo şehrindeyse enyakın
liman şehrine taşınması bu düşündüğünüz kg için 330 USD civarı bir rakamdır
sonra çıkış belgelerinin hazırlanması CE belgesi certificalar gibi belgelerin çıkşı gümrüğüne sunulması ardından hiç hesapta olmayan sigorta ücreti
İmalatçı firma olan çinde şu mantık vardır eğer ürünü USA yada arap ülkelerinden birine satmış ise o mantıkla yola çıkarak hesaplama yapar türkiyedeki gümrük mevzuatı veya sistemi ile uzaktan yakından alakası yoktur.
2.bir konu ise ürün için çinde gözetimci tutmanız
Üretici firma hakkında detaylı bilgilere sahipseniz mutlaka ürün için gözetim elemanı tarafından
baskı yapılırken videoları çeklimeli ve 4 saatlik bir baskı denemesi yine gözetimci tarafından yapılmalıdır
4 saatlik baskı makinanın performansını ve ürünü aldıktan sonraki aksaklıkların çıkmasına yeterde artar
gözetimci ürünü kendi denetiminde paketletirse siz sadece burada videoya göre montaj yapar ve kullanıma başlarsınız
3.bir konu mutlaka bunları araştırmışsınızdır mürekkep uyumları
Ne marka bir mürekkep kullanıyor bunlarda gözlenmeli ve mutlaka yanında ücretsiz
10 veya 20 kg mürekkep almalısınız
Özeldende yazdığım gibi maliyet düşürmek ürünü ucuza almak değildir
saygılarımla
cabiliyet isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 01:31
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design