Tekil Mesaj gösterimi
Alt 22-05-2013, 21:58   #1 (permalink)
husrevkahraman
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart BG DEN ARAÇ GETİRME

Herkes bulgaristandan araç getirmek konusunda birşeyler söylüyor ama ben istediğim net cevabı bır yerde bulamadım.bu konuda bana yardımcı olursanız sevınırım.sorularımı sırasıyla sorucam ilginiz için şimdiden teşekkür ederim...

1-ben çifte vatandaşım.(TR-BG).1 ay sonra bg ye gidicem.ve oradan bir araç alıcam.2010 yılından bu yana bg ye giriş cıkısım olmadı.bg den aldıgım araçla türkiye ye girebilirmiyim.
2-eger aldığım araçla türkiyeye girebiliyorsam tam olarak ne kadar süre ile kalırım.o araçla turkiyede..?
3-bg den aldığım aracı 6 ay turkıye ye götürüp 6 ay sonunda bg ye geri götürürsem.bu aracı 6 ay bg de bırakıp daha sonra yenıden turkıyeye götürmek ıstersem ..götürebilirmiyim...?
4-araç sahibinin de bg kalması gerekiyor mu..(bu cok önemli)
5-eger kanun ve tüzükleri kopyalayıp yapıştırcaksanız hiç cevap yazmazsanız sevınırım..cunku bu konu hakkında anlaşılır sade cevaplara ıhtıyacımız var...herkes kulaktan dolma bılgılerle bırseyler yazıyor..sizin verecegınız cevapla forumlara yazacağım...ilgi ve alakanız için cok teşekkür ederim kolay gelsin...
husrevkahraman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 03:36
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design