Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-12-2013, 21:33   #6 (permalink)
akbaza
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: Baza ihracati

Alıntı:
YoungTraider´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Iyi günler.. Forumunuza biraz bile göz gezdirince cok yararli bilgilere ulasmamak imkansiz.. Benim sorum su; ben almanyada yasiyorum ve buraya Tükiye'den baza ithalati yapmayi planliyorum ancak henüz tam anlamiyla isin basindayim. Öncelikle burda kuracagim sirketle Türkiyeden baza satin almak istiyorum ancak Türkiye'den cikista ürün basina ne kadar vergi öderim ögrenmek istiyorum,ve eger ürünün gtip numarasini ögrenebilirsem,burada,gümrükte ne kadar vergi ödemem gerekir ögrenecegim. Ve bir baska konu da Türkiye'deki büyük sirketlerin ürünleri fiyat olarak cok farkli.. Ama cogu diger orta ölcekli imalatcinin da ihracat sertifikasi yok.. Acaba Türkiye'de de ihracat izinli bir sirket kurup buradaki sirketle ticaret yapmam mi gerekir..? Ilginize simdiden cok tesekkürler
GencTüccar
merhaba young traider ben size orta olceklı imalatçı konusunda yardımcı olabilirim.. bursa/turkiye iletişime geçmek isterseniz yazabilirsiniz.
akbaza isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 13:48
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design