Tekil Mesaj gösterimi
Alt 04-03-2014, 19:03   #1 (permalink)
muslu83
Üye

Teşekkür: 1
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart LCD ekran ve elektronik kompanent

Arkadaşlar herkese iyi akşamlar diliyorum. Konu açıp sizi rahatsız ettiğim için kusruma bakmayın. Bir süredir araştırıyorum fakat, yeteri kadar bilgiye ulaşamadım. Tecrübeli arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

2 çeşit ürün ithalatı sırasında ne tür evraklar isteyecekler bulamadım.

1 - 84X48 piksel LCD ekran. Bu ekran, siyah beyaz olup, yazı ve basit grafikleri gösterebiliyor. Ben g.t.i.p olarak , 8531.20.95.00.00 bunu tespit ettim. Fakat, kesin emin değilim.

2 - 433 Mhz. Kablosuz alıcı - verici elektronik modül. Bu modül, tasarladığınız bir aygıtı kablosuz yönetmenize yarıyor. Genelde uzaktan kumandalı oyuncak araba v.s. kullanılıyor. Ben yine g.t.i.p olarak 8526.92.00.10.00 tespit ettim. Yine de emin değilim.

Bu iki ürün de genelde elektronik hobi devrelerinde kullanılsa da tasarladığınız projeye göre çok işlevsel modüller olabilir. Tek başlarına işe yaramayan bu modülleri ille tasarladığınız elektronik bir devre içerisinde yardımcı olarak kullanmak zorundasınız. Yani bir nevi yedek parça. Resimlerini de ekliyorum.

Kafamda şu sorular mevcut;

1 - Normal vergi levhası bulunan şahıs firması adına getirtebilir miyim ? Yoksa bana şöyle derler mi ; " sen daha önce ithalat yapmamışsın. ünvanında ithalat ibaresi olacak, oraya buraya şu birliğe kayıt ol sonra gel bakalım." derler mi?

2 - Bu iki ürün için ayrıca TSE, garanti belgesi, CE gibi daha ismini bilmediğim başka belgeler isterler mi?

Bu bilgilere nasıl ulaşabilirim ? Tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Angehängte Grafiken
Dosya tipi: jpg -font-b-RF-b-font-Wireless-Transmitter-and-font-b-Receiver-b-font-Link-Kit.jpg (69,5 KB (Kilobyte), 4x kez indirilmiştir)
Dosya tipi: jpg Graphic-LCD-84x48-Black-on-White-600x600.jpg (24,8 KB (Kilobyte), 2x kez indirilmiştir)
muslu83 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 14:38
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design