Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17-05-2014, 03:54   #1 (permalink)
djkoko
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart İTHALAT YAPICAM

slm kısaca derdimi acıklıyayım ışık ses düzeleriylen uğraşmaktayım ve altık bu sene beli bir müşteri portföyüm oluştu sahsi firma kurdum bu güne kadar ışık olsun ses tesisatı olsun müşterim alır ben kurar son sekline sokardım işcilik alırdım bundan sora yapmak istediğim yurt dışında bulduğum ürünler var ama bunlar pek okadar pağlı değil 30$ olaları 500$ olaları var yapmak istediğim buları almak vede satmak ama tbiki resmi yapacam böle olunca yurt dışında fiyatlar değişkenlik göstermekte 30$ üründen 20 ad aldığımda değişik fiyat oluyor bazı güler bideki gibi oların sitelerindede fırsat ürüleri oluyor 400$ bir ürün 250$ kargo icinde gibi ben bu ürüleri almak istiyorum yerim muğla bodrum şimdi bena ilkin bir gümrük müşaviri lazım aladığım kadarı ile sorasında izleyeceğim yol nedir ilk eleme 2000$ 4000$ arasında alışlarım olucak ama hepsini bir anda almıyorum veya hepsini değişik satıcılardan aldığımda değişik günlerde parca parca gelecek nasıl yapmam lazım karşı tarafa sordum meil yoluylan fatura yoluyor ama gümrük bildiğim % 20 vergisi var gümrük müşaviri ücreti ordüno falan da var galiba maliyet nasıl cıkarırım düzgün detalı bir acıklamaya ihtiyacım var hata forumda gürük müşavirleride mevcut bele calışabilecek bir arkadaşada ihtiyacım var bildiğim ürün istanbula gidiyor gümrük orda ben muğla nasıl olucak bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden tşk.
djkoko isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 13:49
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design