Tekil Mesaj gösterimi
Alt 01-09-2014, 21:40   #1 (permalink)
Devridaim
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart AliExpress'ten farkli urunleri tek seferde alma sorunu

Merhaba arkadaslar, aklima takilan birkac soru var. Yardimci olabilirseniz sevinirim.

Aliexpress'ten 2-3 yil once ucerli beserli urunler getiriyordum. Hemen herkesin yaptigi gibi bende en ilginc, en kaliteli urunleri secmeye calisiyorum. Suan ki sorunumu bir ornekle anlatayim. Alacagim urun telefon, tablet vs. kilifi olacak. Aliexpress'teki guvendigim bir saticinin dukkaninda 250-500 farkli cesitte ve her bir urunden de 2-10 adet araliginda urun getirmek istiyorum. Onceki alisverislerimde sahsima ait kartlardan alim yapiyordum. Simdi yapmayi planladigim iste adetlerin ve toplam tutarin yuksek olmasindan ve artik isi ciddi bir sekilde ticarete dokmek istememden dolayi bu isi kuracagim bir sirket veya hali hazirda olan bir sirket uzerinden almak istiyorum.

*Bu durumda odemeyi nasil yapmam gerekiyor. Sirketin kendi hesabindan mi yoksa yine sahsima ait bir kartla alabilir miyim ?

* Aliexpress'ten bu sekilde ithalat yapabilir miyim ?
* Bu sekilde yaptigim ticarette beklenmedik - ciddi- bir sorunla karsilasabilir miyim ?

(ing.klavyeden dolayi kusura bakmayin lutfen )

Cevap verebilirseniz memnun olurum.
Devridaim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 21:56
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design