Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28-04-2015, 15:45   #1 (permalink)
cagricelik
Üye

Teşekkür: 1
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Post Cinden Ihtal Edilecek Yastiklar

Ilgili arkadaslar selam,

Bu hafta yeni kurulan limited sirketimizle Cin'den pazarligini yapmis oldugumuz urunleri siparis verip Turkiye'ye ithal etmek istiyoruz. Yanliz ithal edecegimiz urun ile ilgili mevzuati, verilecek vergi duzeyini veya urunde olmasi gereken sertifikalari bilmiyoruz. Hatta durust olmak gerekirse bizim Turkiye'ye ilk ithalat tecrubemiz olacak. Bu yuzden cehaletimi mazur gorup, bize destek bilgiler verebilirseniz cok memnun olurum.

Urunumuzun resmini ekliyorum, urun sus yastikdir ve ithalatin girisini Ankara'dan yapmak istiyoruz. Kendim internetten yaptigim bir on arastirmada oyuncaklarda Saglik Bakanliginin "CE" sertifikasi istedigini gordum, bizim urunumuz oyuncak kategorisine girer mi, bizede "CE" sertifikasi lazim mi diye bir soru olustu tabiiki kafamizda.

Sorunsuz bir ithalat ve gumrukten cekme islemi yapabilmemiz icin neler gerektigini bize yazabilirseniz cok sevinirim. Hatta eger bir gumruk danismanligina ihtiyacimiz olacagini dusunuyorsaniz onuda yazabilirsiniz ve iletisim bilgilerini ozelden mesaj atabilirsiniz (hali hazirda gorustugumuz bir gumruk musavirligi firmasi yok).

Simdiden zaman ayirdiginiz ve yardimci oldugunuz icin cok tesekkur ediyorum. Herkese iyi calismalar.
Angehängte Grafiken
Dosya tipi: jpg 955 pixel - 1.jpg (13,2 KB (Kilobyte), 6x kez indirilmiştir)
cagricelik isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 20:15
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design