Tekil Mesaj gösterimi
Alt 29-02-2016, 11:07   #2 (permalink)
şükrü
V.I.P ÜYE

Teşekkür: 5
25 Mesajda 25 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: Avrupadan çekme karavan ithalatı

Alıntı:
tufancap´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba

Merak ettiğimiz bir konu hakkında araştırma yaparken en donanımlı forum olarak buraya rastladım ve yardım almak için ilk defa konu açıyorum, umarım doğru yere açtım konuyu.

Kısaca ön bilgi verip soruma geçiyim, Avrupada yaşıyorum, ikinci el araç alım satımı yapıyorum, avrupa içi. Elimizde bol miktarda 750 kg üstü 2. el, üst seviye ve orta seviye çekme karavan modelleri var, marka olarak türkiyede de ithal edilmiş moldel ve markalardan çekme karavanlar var. direk satış yoluyla müşteri almak istediği an bizzat kendimiz araçla çekerek getirip teslim edebiliriz. Konunun özeti budur arkadaşlar.

Tamamen yasal yollardan ithal etmek istiyoruz, çekme karavanı aracımıza takıp avrupadan türkiyeye gelip gerekli evrakları yapıp sahibine teslim etmek istiyoruz. işte burada hiç bir bilgimiz bulunmamakta bahsettiğimiz şekilde satış yapan veya konu mevzuatlarda uzman olan arkadaşlardan bilgi edinmek istiyoruz. forumda araştırma yaptım ama benzer şekilde açılan konular hep muallakta kalmış veya yanıtlanmamış veya eski konulardı umarım bu sefer sonuçlanır ve benım gibi düşünenleride bilgi sahibi yapar. mümkünse konu hakkında bilgi ve deneyim sahibi kişilerin konu hakkında ilgili mevzuatları yaşadıklarını ücret ve gerekenleri paylaşmasından memnun olurum, veyada profesyonel olarak bu işi yapan danışman kişilerdende hizmet alma ihtimalimiz olabilir.

sağlıcakla kalın..

Merhaba,

2.el karavan ithali yasak,

Şu Anki Saat: 06:36
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design