Gümrük Forum - gümrük ithalat ihracat dış ticaret lojistik forum

Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-06-2016, 03:42   #8 (permalink)
ertu197956
Üye

Teşekkür: 0
1 Mesajda 1 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: ÇİN'den toptan EPAD Tablet PC getirtiyorum VERGİSİNİ ÖDEMEK İSTİYORUM !

Alıntı:
meco87´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
SORU 1

Arkadaşlar, Çin'den bir firma ile anlaştım ve bana tek veya toptan bir şekilde EPAD TABLET PC lerden gönderecek. Ürünleri yasal yoldan firma kurmadan kişisel olarak ithal etmek istiyorum. Yani kısacası getirtiğim ürünün vergisini ödemek istiyorum. Yasal ürün getirtmek istiyorum Ürünler toptan dediysem 5li 10lu paketler halinde gelecek yani öle konteynırla falan getirtmiyorum.

SORU 2

Bunun yanında diyelim ki bu şekilde getirttiğim ürünlere teknik servis hizmeti de sağlamak istesem, bu şekilde ithalatı yapabilmek için sırasıyla neler yapmak gerekir, ne kadara mal olur?

******Bana bu konuda yardımcı olacak gümrük müşaviri olur veya bu konularda uzman bana biri yardımcı olursa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
ertu197956@gmail.com burdan bana ulaşabilirsiniz her konuda yardımcı olurum
istediğin ürünü yurtdışından getirebilirsin bunda bir sınırlama yok bu konuda daha detaylı bilgi verebilirim
önemli olan getirdiğin ürün gümrük ve türkiyede satış standartlarına uygunmu ve alınan ürünün maddi değeri
bunun için belirli fiyatlar verilmiş ve bunları doğru bir şekilde yapıldığında sıkıntı olmaz.
teknik serviz olayına hemen girmemeni tavsiye ederim.istediğin ürünü getirebilirsin önemli olan vergiye tabii olman buda şahış olsan yeter LTD şirket kurmana gerek yok ben yıllardır bu işi yapıyorum ama bağzı arkadaşlar seni yıldırmak için
birşeyler yazıyorlar. biraz zorlanırsın bu işleri bilen birizinden bir kaç defa destek aldıktan sonra işi kavrarsın bu iş biraz bilgi biraz tecrube
ertu197956 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 13:08
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design