Tekil Mesaj gösterimi
Alt 09-05-2008, 01:30   #15 (permalink)
felix
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: Bedelsiz ithalatta CIF degerleri ve 3 yas konusu

Sayin Admin, Sayin Arkadaslar

Elimden geldigi kadar detayli yazmaya calistim. Nezaketiniz icin bilakis tesekkur ederim.

Islermlerde ve proseslerde illaki bazi puf noktalari olusmaktadir. Butun bunlari adim adim yazmak ve aciklamak asil istegimdi(umarim vakit bulunca, belgeleri ile birlikte ornek olarak teshir edebilirim). Bu konuda pratige dayali yeterli bilgi bulunamamasinin sebebi bir cok bu islemi yapan arkadaslarin 1 defaya mahsus olarak ithal edip, sonradan bu tarz bilgi paylasim platformlarinda deneyimlerini paylasmamalaridir.

Umarim herkesin isine yarar ve nasil bir ithalat proseduru icine girdiklerini bilerek girerler. Hic bir sey imkansiz degil tabiki kurallarina uydugunuz takdirde hic bir sorun yasanacagini sanmiyorum.

Ayrica boyle bir paylasim sitesinin var olmasindan dolayi, siz admin ve iligili arkadaslarida tebrik ediyorum ve basarilarinizin devamini diliyorum. Hem ozel hayatimizla ilgili hemde ticaret konulariyla ilgili buyuk yarar sagladigindan hic bir suphe yok.

Saygilarimla,

Ali
Rumuz: Felix
felix isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 17:36
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design