Tekil Mesaj gösterimi
Alt 02-07-2017, 11:05   #4 (permalink)
CAGLAC
Üye

Teşekkür: 0
1 Mesajda 1 kere teşekkür edildi
Standart Cevap: Kimyasal İhracatı ve İthalatı Danışmanlık

Alıntı:
gulhilal´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar Çin'den 1-2 Kg kadar parfümde hammadde özelliği olan metil glukoz eter ppg 20 getirtmek istiyorum.Hangi yollarla ülkeye sokabilirim?Nelerle karşılaşırım?Ne gibi ödemelerim olur ya da gümrük komisyoncusuyla nasıl hallederim?Bilgi verin lütfen.Bazı şehirlerde gümrükte çalışan memur tanıdıklarım var ama ne kadar yardımcı olabilirler?

Ayrıca bir de suda çözülebilen E Vitamini getirteceğim.Bu kimyasal olarak mı gıda takviyesi olarak mı kabul edilir ve nasıl muamele görür?Bir gümrükçü tanıdık kargosu olan yerlere gelir ancak dedi.Lütfen bilgi verin.

Bir de parfüm için mini 1.5 Ml şişe getirteceğim.Gümrük komisyoncularıyla bunu nasıl hallederim?

Gebze'de yaşıyorum.Lütfen bilgi.

merhaba,
Çin'den 1-2 Kg kadar parfümde hammadde özelliği olan metil glukoz eter ppg 20 getirtmek istiyorum.Hangi yollarla ülkeye sokabilirim?

***Dış ticaret firmamız üzerinden gerekli işlemleri ve uygulamaları yapıp ürünlerinizi teslim edebiliriz.
Noter masrafından vs kurtulmuş olursunuz...

bilgilerinizi
info@sapphiredisticaret.com adresine gönderebilirsiniz.

whatsapp :05456890014

Ayrıca bir de suda çözülebilen E Vitamini getirteceğim.Bu kimyasal olarak mı gıda takviyesi olarak mı kabul edilir ve nasıl muamele görür?
Bir gümrükçü tanıdık kargosu olan yerlere gelir ancak dedi.Lütfen bilgi verin.

***gıda takviyesi olarak geçiyor.Kargo firmamızdan sorarız tekrar...

Bir de parfüm için mini 1.5 Ml şişe getirteceğim.Gümrük komisyoncularıyla bunu nasıl hallederim?

***şişe ithalatını da bizim firma üzerinden halledebilirsiniz.

Gebze'de yaşıyorum.Lütfen bilgi
CAGLAC isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 05:48
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design