Tekil Mesaj gösterimi
Alt 13-05-2008, 10:35   #5 (permalink)
cOsMiCTr
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: Araç ile ilgili bir sürü soru size :)

Teşekkür ederim. Anlıyorum sizi, Günde on kere aynı sorular sorulmakta. Mevzuat ta ortada, genelge de ortada. Fakat zaten onlardan anlayan birisi olsaydım forum forum gezip sormazdım. Orada bir çok soru işareti oluşuyor. Bakın mesela siz altı ay önce almış olması gerekiyor dediniz fakat benim oraya paste ettiğim madde de eşimin alamayacağını gösteriyor. Hangisi doğru? zaten bende bu ikilemlerden dolayı problem yaşıyorum ve buraya yazma ihtiyacı duyuyorum.

Ayrıca bana yazılan üşenme kelimesi anlamsız, üşenseydim uzun bir yazı yazmazdım oturup. Yurt dışından araba getirtmek istiyorum ne yapmam gerekiyor yazardım sizde yine üşenmeden arama kısmından arama yapın yazardınız.

Ama ben üşenmeden, açıklaya açıklaya birşeyler yazıyor isem okumaya da üşenmemiş ve zaten forumu okumuşum demektir. Anlayamadığım şeyler varki soruyorum. O zaman insanların soru soracağı bir forum neden varki burada? Gümrükle ilgili bütün genelgeleri koyun, bütün tebligatları koyun, güncellemelerini yapın olsun bitsin. İnsanlara neden söz hakkı veriyorsunuz ki o zaman.....
cOsMiCTr isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 07:56
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design