Tekil Mesaj gösterimi
Alt 05-06-2008, 14:21   #2 (permalink)
cgdms
V.I.P ÜYE
 
Üyelik tarihi: Sep 2007
Mesajlar: 677
Teşekkür: 1
18 Mesajda 19 kere teşekkür edildi
Standart RE: serbest bölge


3 .ülke toprağı sayılan yerlere serbest bölge deniyor ne Türkiye nede kurmuş olan ülkenin sayılıyor ..mevzuat açısından adı serbest bölgediye herşey serbest değil kanun ve mevzuat açısından gerçek anlamda zor gümrükleme işlemeleride kendi şahsına münhasır yürütlüyor..
işlemler çok ayrıntılı ;
aşağıda Türkiye ' de bulunan serebest bölgeler mevcut..

http://www.dtm.gov.tr/dtmweb/index.cfm?action=detay&dil=TR&yayinid=1131&icerikid=1237&from=home

bu linktede detaylı açıklamalar bulabilirsiniz ?
ne tür bir ticari işlem yapacaksınız malmı satacaksınız? şirketiniz nerede
ayrıntılı bilgi ,verirseniz yardımcı olalım....
Serbest Bölgeler Genel Müdürlüğü
E-Mail: Sbgm@Dtm.Gov.Tr
Adana-Yumurtalık Serbest Bölge Müdürlüğü
E-Mail:Aysb@Kaynet.Net
Antalya Serbest Bölge Müdürlüğü
E-Mail: info@Ant-Free-Zone.Org.Tr
Avrupa Serbest Bölge Müdürlüğü
E-Mail: Avrupasbm@Asb.Com.Tr
Bursa Serbest Bölge Müdürlüğü
E-Mail: Brsbm@Ttnet.Net.Tr
Denizli Serbest Bölge Müdürlüğü
E-Mail: Denizlisbm@Ttnet.Net.Tr
Doğu Anadolu Serbest Bölge Müdürlüğü
E-Mail: Free-Zone@Erzurumsbm.Net
Ege Serbest Bölge Müdürlüğü
E-Mail:Egesbm@Superonline.Com
Gaziantep Serbest Bölge Müdürlüğü
E-Mail: info@Freezone-Antep.Gov.Tr
İstanbul Atatürk Havalimanı Serbest Bölge Müdürlüğü
E-Mail: Ahlsbm@Superonline.Com
İstanbul Deri Ve Endüstri Serbest Bölge Müdürlüğü
E-Mail: Tuzdesbm@Mail.Koc.Net
İstanbul Trakya Serbest Bölge Müdürlüğü
E-Mail: isttrakyasbm@ttnet.net.tr
İzmir Menemen Deri Serbest Bölge Müdürlüğü
E-Mail: Serbestbolge@Dsl.Ttnet.Net.Tr
Kayseri Serbest Bölge Müdürlüğü
E-Mail: Ksbmud@Mynet.Com
Kocaeli Serbest Bölge Müdürlüğü
E-Mail: Kocaelisbm@Mynet.Com
Mardin Serbest Bölge Müdürlüğü
E-Mail: Serbestbolge@Superonline.Com
Mersin Serbest Bölge Müdürlüğü
E-Mail: info@Mersinsbm.gov.tr
Rize Serbest Bölge Müdürlüğü
E-Mail: Rizeser@Ttnet.Net.Tr
Samsun Serbest Bölge Müdürlüğü
E-Mail: Samserbol@Mynet.Com
Trabzon Serbest Bölge Müdürlüğü
E-Mail: Trb.Serbol@Ttnet.Net.Tr
Tübitak Mam Teknoloji Serbest Bölge Müdürlüğü
E-Mail: Teknoloji.Sbm@Superonline.Com




PDF Formatında Görüntüle
cgdms isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas
 




Şu Anki Saat: 19:57
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design