Tekil Mesaj gösterimi
Alt 08-06-2008, 02:30   #1 (permalink)
FIRTINA-RIDER
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart KIBRISA ÖĞRENCİ OLARAK MOTOSİKLETLE GİTMEK

YENİDEN MERABA......BİR ÖNCEKİ MESAJIMDA ARAMA YAPMAMI SÖYLEMİŞSİNİZ VE LİNK GÖNDERMİŞSİNİZ...AMA BEN NERDEN ARAMA YAPILACAĞINI TAM OLARAK BİLMİYORUM.VE GÖNDERİLEN LİNKE GİRDİM AŞAĞIDAKİ SORULARIMA CEVAP BULAMADIM.. ACABA DİREK MESAJ OLARAK CEVAP YAZABİLİRMİSİNİZ? SORULARI YENİDEN GÖNDERİYORUM...
1.SORU= ÜNİVERSİTEYİ KAZANIRSAM 2008 YILI 9. AYDA KIBRISA ÖĞRENCİ OLARAK GİDİCEM. VE İLK GİTMEMDE MOTOSİKLETİMİDE GÖTÜRMEK İSTİYORUM....MODELİ 2000 HONDA TİTAN 125 CC VE MOTOR BİRAZ YIPRANMIŞ... PEKİ BU MOTOSİKLET GÜMRÜKTEN GEÇER Mİ?YANİ MOTOR ESKİ OLDUĞU İÇİN Bİ SORUN ÇIKARTIRLARMI?
2. SORU=== BEN ÖĞRENCİ OLARAK GİTTİĞİMDE SANIRIM ORDA YILLIK OTURUM VERECEKLER. PEKİ BEN MOTOSİKLETİMİ YİNEDE HER 6 AYDA TÜRKİYEYE GETİRMEK ZORUNDAMIYIM?
3.SORU= MOTOSİKLETİ GÖTÜRDÜĞÜMDE 06 OLAN PLAKAMI DEĞİŞTİRECEKLERMİ? YANİ KIBRIS PLAKASI YAPACAKLARMI?
4.SORU=MOTOSKLET MAXSİMUM KAÇ YIL ORDA KALABİLİR?YANİ BEN ORDA 5-6 SENE KALACAM..AMA MOTOSİKLETİM KAÇ SENE KALABİLİR? TRİPTİK BELGESİNİ KAÇ YILLIK ALMALIYIM?
5.SORU=MOTOSİKLETİMLE KIBRISA GİTMEM İÇİN GEREKEN EVRAKLARI TAM OLARK SÖYLEYEBİLİRMİSİNİZ?
6.SORU=MOTOSİKLETİMİ KIBRISA GÖTÜRDÜĞÜMDE KIBRISTA SATABİLİRMİYİM?
FIRTINA-RIDER isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 23:51
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design