Tekil Mesaj gösterimi
Alt 15-06-2008, 13:03   #2 (permalink)
commer
V.I.P ÜYE

Teşekkür: 0
19 Mesajda 38 kere teşekkür edildi
Standart RE: dış ticaret bölümü bittikten sonra ne yapabilirim?

Alıntı:
hsn15300´isimli üyeden Alıntı
merhabalar bu forumu inanın bugün buldum 2 yıl önce bulmuş olsaydım bana dahada faydası olurdu ancak bugüne nasipmiş.arkadaşlar bana yardımcı olabilirmisiniz?benim sormak istediğim asıl şey ben bu yıl mehmet akif ersoy üniversitesi bucak hikmet tolunay meslek yüksekokulu dış ticaret bölümünden mezun oluyorum.gümrük müşavirliğinde çalışacağım.gümrük müşavir yardımcılığı stajımı başlatmayı düşünüyorum fakat benim bilmediğim şey kaç yıl staj yapacağım herkes gibi 3 yıl mı yoksa biz dış ticaret bölümü olduğumuz için belirli bir kolaylık sağlanan veya katkısı olan bişeyler varmı?veyahut müsteşar yardımcılığında aranılan şartlar ne? ve bunun gibi benzer sorulrda bana yardımcı olursanız sevinirim.görüşmek üzre....

Diplomanız hayırlı olur inşallah.
Forumumuzda öğrenci arkadaşlar için ayrı bir bölüm ve ilgili bir çok konular mevcuttur.Forum içersinde
Gümrük ve Dış Ticaret Bölümü Öğrencileri Forumu bölümümüzü inceleyiniz. Link aşağıdadır.

http://www.gumrukforum.com/forum/Gumruk-ve-Dis-Ticaret-Bolumu-ogrencileri-Forumu-f-68.html
commer isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 22:49
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design