Tekil Mesaj gösterimi
Alt 30-06-2008, 10:41   #11 (permalink)
cucu
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart RE: Garanti Dahilinde Yurtdışına Gönderilen Laptop

Alıntı:
cgdms´isimli üyeden Alıntı
sayın commerinde dediği gibi teknik servis olayında hangi şirket olursa olsun kullanıcı hatası varsa ekstra masraflar satın alana aittir dava açmanız birşey değiştirmez çünki mevzuat, kanun ,yönetmelik belli bu konuda yargının ilk bakacağı yer kanun ,yönetmelik en son benzer davalar ...
bakacaklar gümrük kanununda yeri belli yapılan işlemler belli uygulamlarda sonra size dönecekler ve sonuç belli,yargı başka türlü işlemez ...Tek bir avukata danışmayın bu konuda farklı bi kaç avukata yada danışmanlık şirketlerine arama yapıp neten sorabilirsiniz hem zamanınıza hem paranıza yazık dava açarsanız ki sizde bu sitede küfür ettiniz ya duyup size karşı dava açarlarsa...
Günaydın,
gümrük ile ilgili değil açacağım dava HP nin ilgisizliği ve ürününün arkasında durmaması ile ilgili olacak.Bu sitede küfür ettiğimi nerden çıkardınız anlamadım ?Sadece s.... ..s..... şeklinde yazdığım cümleden mi ? O kadar da acemi değilim ben Neyse...sonuç itibariyle pek bir şey değişmedi benim için...Kendi işimi kendim göreceğim büyük ihtimalle.
cucu isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 08:57
© Copyright 2006-2012 GümrükForum
A vBSkinworks Design