Tekil Mesaj gösterimi
Alt 03-07-2008, 01:51   #1 (permalink)
mustang
Üye

Teşekkür: 0
0 Mesajda 0 kere teşekkür edildi
Standart herkese selam ve acil bilgi...

Tekrar herkese merhaba.
Öncelikle bu kadar nezih bir forum görmedim kuruculara ve emegi geçen herkese çok teşekkür ederim. Hakkaten muazzam bilgiler veriyorsunuz süpper..

Benim sorum şu: Belki diyeceksiniz konu açmadan konuları inceleyin. Ama hakkaten inceledim belkide heyecandan bi türlü benim aradıgım cevabı bulamadım. Ben şuan bir inşaat firmasında ırak'ta çalışmaktayım ve bazen yılda bir yada 2 yılda bir başka ülkelere iş yapmaya gidiyorum ve en az orda 1-2 yıl kalıyorum. Şuan burda BMW 5.25 getirmek istiyorum fakat benim anlamak istedigim şu. Ben buranın vatandaşı degilim ve aracı burda kendi üstüme kayıtlı 6 ay bulundurmam mümkün degil çünkü buranın böyle bir kanunu yok. Ayrıca ögrenmek istedigim ben bu dogal (perm) hakkımı başka ülkede kullanarak getirebilirmiyim ve getirirken ötv ve kdv yine türkiye şartlarında ödeniyormu..?
Bu konu hakkında bilgi ve işlemlerin sırarı ile nasıl takip edildiginin bilgisini verirseniz sevinirim. Bu arada siteye yeni kayıt oldugumdan belkide aradıgım bütün bilgileri sitede bulacagım ama o kadar vaktim kısıtlı ki türkiye'ye dönüyorum ve hemen bilgiye ulaşmam lazımdı.O sebep ten sizlere rahatsızlık verdiysem herkeseten özür dilerim ama emin olabilirsinizki bilgiye sitede ulaşır ulaşmaz size hemen buldugumu yazarım sizleri yormamak için. Şimdiden herkese kolay gelsin ve başarılı yazılarınızın ve bilgilerinizin paylaşımınızın devamını diler kolay gelsin selamlar...

Ertugrul.
mustang isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla Facebook ile paylas

Şu Anki Saat: 15:57
© Copyright 2006-2017 GümrükForum
A vBSkinworks Design